Žodis arba jo dalis skelbime Miesto, gatvės pavadinimas ar jo dalis (be g., pr. ir pan.))

Skelbimai

Nuotraukų nėra

Įvairūs skardinimo darbai, lietvamzdžių montavimas, kaminų skardinimas

Panevėžys

Skardinimo darbai Panevėžyje: kokybiškai galiu apskardinti kaminą; sumontuoti stogo pakalimą ar lietvamzdžius; skardinu ir nebūtinai su stogu susijusius dalykus, montuoju palanges ir pan.

 

Vidaus apdailos darbai Panevezyje

Panevėžys

Apdailininkų atliekami vidaus apdailos darbai Panevėžyje: dažome, glaistome, klijuojame tapetus, tinkuojame, montuojame GKP, laminato klojimas ir t.t. Padedame įsigyti medžiagas.  Tel. +370 601 94491

 
Nuotraukų nėra

Statybos, remonto darbai. Panevežys. Patirtis virš 10 m.

Panevėžys

Visi statybos ir remonto darbai. Atsakingi ir be žalingų įpročių, turintys virš 10 m. patirtį meistrai padės jums bet kokioje statybų ir remonto situacijoje. Dėl kainos galima tartis!

 
Nuotraukų nėra

Vidaus apdailos darbai

Panevėžys

Atliekame įvairius vidaus apdailos darbus: sienų ir pertvarų statymas; sienų, lubų šiltinimas; gipskartonio montavimas; glaistymas ir dažymas;  sienų dekoravimas; tapetavimas; plytelių klojimas; laminato dėjimas ir kt.

 

Statybos darbai

Panevėžys

Atliekame įvairius vidaus ir lauko darbus: gipso sukimas, grindų klojimas, plytelių klijavimas, glaistymas, dažymas, santechnikos darbai ir kiti. Tel. 8-607-86898

 
Nuotraukų nėra

Atlieku smulkius ir didesnius statybinius darbus. Apdailos darbai Panevėžyje.

Panevėžys

Statybiniai ir apdailos darbai Panevėžyje: smulkūs ir didesni įvairūs namo vidaus ir išorės apdailos darbai, gipso dekoracijos. Sudarau sąmatas, teikiu su mano paslaugomis susijusias konsultacijas. Darbus atlieku savo arba užsakovo medžiagomis.

 

Vidaus apdaila, kokybiškas patalpų remontas Panevėžyje

Panevėžys, centras.

Už prieinamas kainas, patyręs meistras atlieka įvairius patalpų remonto darbus Panevėžyje. Pigiai, greitai ir kokybiška vidaus apdaila, kosmetinis-kapitalinis patalpų remontas. Kreipkitės, atsakysiu į Jūsų klausimus, tel.+37060304094.

 
Nuotraukų nėra

Apdailos, statybos, stogo, remonto ir k.t. darbai

Danutės 16, Panevėžys

Siūlome įvairius statybos, stogo dengimo, apdailos, remonto darbus.

 
Nuotraukų nėra

Vidaus apdailos darbai Panevėžyje.

Klaipėdos g.99, Panevežys

Atliekame vidaus apdailos darbus: sienų lyginimas, glaistymas, dažymas, tinkavimas, angokraščių užtaisymas po langų keitimo, apšiltinimas iš vidaus, pertvaros statymas, betonavimas, plytelių klijavimas, laminato klojimas, tapetavimas, gipskartonio dėjimas, kiti smulkūs darbai.

 
Nuotraukų nėra

Kokybiški apdailos darbai

Panevėžys

Atliekame įvairius statybos apdailos darbus: glaistome, dažome, tapetuojame, montuojame gipskartonį, Armstrong lubas, klijuojame plyteles, dedame laminatą, atliekame kt. apdailos ir remonto darbus.

 

Kontaktai

Dėl naudojimosi portalu, reklamos sąlygų ar bendradarbiavimo pasiūlymų, kreipkitės el.p. info@namumeistras.lt.