UAB „KAD NEBŪTŲ ŠALTA“ salonuose Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje prekiaujama garsių Europos gamintojų: TULIKIVI (Suomija), SPARTHERM (Vokietija), JOTUL (Norvegija), BODART & GONAY, DON-BAR (Belgija), SEGUIN, INVICTA (Prancūzija), STEKO (Čekija) ir kt. gamintojų židiniais ir ugniakurais.

Židinių projektavimas

Pateikite idėją mūsų darbuotojams,  iš katalogo ar pagal pavyzdį ir mes suprojektuosime židinį, kuris tiks būtent Jūsų biure ar būste, bei pasiūlysime ekonomiškiausius bei patogiausius sprendimus.

Židinių kapsulių ir lauko židinių montavimas

Mūsų patyrę meistrai greitai ir tvarkingai sumontuos židinių kapsules ir lauko židinius Jūsų name, sode, terasoje ar biure.

Židinių apdailos gamyba pagal užsakovo pageidavimą (vienetiniai židiniai)

Papasakokite ar parodykite mums, ko Jūs norite – mūsų meistrai pasirengę įgyvendinti visas Jūsų idėjas ir sukurti Jums svajonių židinį. Židinio šildymo sistemos montavimas Mes teikiame visas šildymo sistemų montavimo paslaugas – nuo parengiamųjų darbų iki garantinės ir pogarantinės priežiūros. Susisiekite su mūsų specialistais ir mes, išsiaiškinę situaciją, pateiksime geriausius sprendimus bei profesionaliai juos įgyvendinsime. Židinių restauracija Išmontuojame, sumontuojame, restauruojame visus židinius, krosneles, ugniakurus.