Mes siūlome kvalifikuotų vėdinimo sistemų projektų vadovų bei montuotojų paslaugas. Tiekiame aukščiausios kokybės rekuperatorius ir kitus produktus ir atliekame aukščiausios kokybės montavimo darbus, kuriems suteikiame garantiją.

Labai efektyviai paskirstydama šviežią, filtruotą orą po patalpas per lanksčių ortakių vėdinimo sistemą  „Polypipe Rigid Duct“ rekuperacinė vėdinimo sistema pastebimai pagerina gyvenamąją aplinką.

Lanksčių ortakių sistemoje naudojami plastmasiniai vamzdžiai, kurių diametras tik 75 mm. Tai yra ypač patogu, kuomet įrengti metalinių ortakių (kurie yra daug didesnio diametro) neleidžia patalpų aukštis (tam tereikia tik 11 cm) arba kai norima ortakius paslėpti grindyse. Grindinio ortakių sistemos įrengimo atveju svarbu užtikrinti, kad ortakių neslėgtų krūvis.

Šis rekuperatorius ir vėdinimo sistemos turi privalumą tokį, kad kiekvienas oro tiekimo ir ištraukimo plafonas ar difuzorius turi atskirą atšaką, kuri nėra jungiama į centrinį ortakį. Kiekviena atšaka aptarnauja tik atskiras patalpas, dėl to nėra garso sklidimo iš vienos patalpos į kitą per ortakį galimybės.

Atstovaujame Polypipe rekuperatorius

Daugiau informacijos www.polypipe.lt