“Laiku, kokybiškai ir neviršijant biudžeto” – tai žodžiai kliento kuris prieš keletą dienų su džiugesiu akyse dėkojo už jaukiai įrengtą dar vieną butą. Malonu matyti klientą, kurio pirminę viziją mes paverčiame dailia realybe. Visgi jaukūs namai yra šeimos židinys, yra ta vieta kurioje praleidžiama didžioji dalis laisvalaikio, todėl jų remontui bei apipavidalinimui turi būti skiriamas didžiulis dėmesys.

Jūsų paslaugoms patikima energingų žmonių komanda. Visada vertiname klientų laiką, bei suprantame darbų kokybės reikšmę, todėl esame pasiruošę greitai ir kokybiškai atlikti įvairiausius remonto, statybos bei vidaus apdailos darbus, nuo grindų betonavimo iki baldų surinkimo. Darbus planuojame į priekį, todėl nesame susidūrę su laiku neatliktų darbų problema. Visa tai suteikia mums didžiulį klientų pasitikėjimą, bei geras emocijas.

Kaip minėjau darbus planuojame į priekį, todėl gerbdami esamus, bei būsimus klientus, t.y. Jus, raginame iš anksto susisiekti su mumis, bei informuoti mus apie Jūsų poreikius.

 

Iki susitikimo Jūsų naujuose, dailiuose namuose !

Specialus pasiūlymas

Perkant paslaugų daugiau nei už €1000 - postatybinis valymas NEMOKAMAI!