Ieškoti

20.00 €
Parduodu naudotą Makita grąžtą

Griovimas
Paskelbta prieš 1 m.
Peržiūrų: 256

20.00 €
Parduodu naudotą Makita grąžtą

Griovimas
Paskelbta prieš 1 m.
Peržiūrų: 256

Skelbimo tekstas

Skelbimas yra toks ir toks, toks ir toks....Skelbimas yra toks ir toks, toks ir toks....Skelbimas yra toks ir toks, toks ir toks....Skelbimas yra toks ir toks, toks ir toks....Skelbimas yra toks ir toks, toks ir toks....Skelbimas yra toks ir toks, toks ir toks....Skelbimas yra toks ir toks, toks ir toks....Skelbimas yra toks ir toks, toks ir toks....

Ypatybės

Būklė: Naudota
Veiksmas: Parduoda

Susisiekite su paslaugų teikėju Tomas

  Parduodu naudotą Makita grąžtą - 1
  Parduodu naudotą Makita grąžtą
  20.00 €

  Siekiant apsaugoti nuo piktavališkų veiklų, pasiliekame teisę analizuoti/tikrinti žinutes prieš nusiunčiant gavėjui ir, jei manysime, kad reikalinga - jas blokuoti.

  Paslaugos teikėjo informacija

  Tomas
  Tomas
  Aktyvūs skelbimai: 1
  Individualus paslaugų teikėjas
  Neužsiregistravęs portale
  Susisiekti

  Adresas, lokacija

  Santariškių 39H-14, Vilnius, Santariškės, Vilnius, Vilnius, Lietuva
  54.68916, 25.2798

  Dėmesio! Būkite atidūs!

  Nerekomenduojame atlikinėti bankinių pavedimų, jeigu neįsitikinote, kad paslaugų teikėjas yra tikras ar jo reputacija nėra bloga ar įtartina. Rekomenduojame su juo susitikti, pabendrauti, užduoti įvairiausių Jums aktualių klausimų, pasidomėti informacija apie jį ar jo kontaktinius duomenis, įmonę ar jos steigėjus internete, pasirašyti paslaugų teikimo sutartį ar imtis kitų Jūsų interesus užtikrinančių priemonių. Gavimas el. laiško su tam tikru kvietimu ar raginimu atlikti tam tikrus veiksmus, ypač - mokėjimus ar prašymus pateikti tam tikrą informaciją - tikrai nėra pagrindas tai daryti. Pirma tinkamai identifikuokite informacijos siuntėją ir tik tuomet atlikite veiksmus.
  Parduodu naudotą Makita grąžtą
  20.00 € Parduodu naudotą Makita grąžtą by Tomas