Paslaugos teikėjo informacija

UAB Meistrų spektras test
UAB Meistrų spektras test
Aktyvūs skelbimai: 1
Paslaugų teikėjas - įmonė
Užsiregistravęs prieš 1+ m.
Buvo prisijungęs prieš 1 m.
Susisiekti Visi skelbimai

Veiklos vieta / biuro adresas

Nenurodyta

Susisiekti su UAB Meistrų spektras test

  UAB Meistrų spektras test
  UAB Meistrų spektras test
  Buvo prisijungęs prieš 1 m.

  Siekiant apsaugoti nuo piktavališkų veiklų, pasiliekame teisę analizuoti/tikrinti žinutes prieš nusiunčiant gavėjui ir, jei manysime, kad reikalinga - jas blokuoti.

  Dėmesio! Būkite atidūs!

  Nerekomenduojame atlikinėti bankinių pavedimų, jeigu neįsitikinote, kad paslaugų teikėjas yra tikras ar jo reputacija nėra bloga ar įtartina. Rekomenduojame su juo susitikti, pabendrauti, užduoti įvairiausių Jums aktualių klausimų, pasidomėti informacija apie jį ar jo kontaktinius duomenis, įmonę ar jos steigėjus internete, pasirašyti paslaugų teikimo sutartį ar imtis kitų Jūsų interesus užtikrinančių priemonių. Gavimas el. laiško su tam tikru kvietimu ar raginimu atlikti tam tikrus veiksmus, ypač - mokėjimus ar prašymus pateikti tam tikrą informaciją - tikrai nėra pagrindas tai daryti. Pirma tinkamai identifikuokite informacijos siuntėją ir tik tuomet atlikite veiksmus.

  Dalintis šiuo profiliu

  UAB Meistrų spektras test skelbimai

  labai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai
  prieš 1 m.
  18.53 €
  labai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai
  Aukstadvaris, LT
  Statyba
  prieš 1 m.
  labai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas tekstaslabai ilgas teks...
  Vietovė: Aukstadvaris, Vilnius, LT
  18.53 €
  Peržiūrų: 213
  Pridėta prieš 1 m.